Grudniowy sukces edukacyjny lek.dent. Kacpra Polakowskiego

Grudzień to dla Nas nie tylko okres Świąt Bożego Narodzenia ale także i intensywnej edukacji. Dr Kacper Polakowski zakończył właśnie roczny cykl Curriculum Implatologii organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Zarówno egzamin praktyczny jak i teoretyczny zdał śpiewająco! Gratulujemy!

Projektowanie uśmiechu Digital Smile Design w Grand Dental

W dniu dzisiejszym dr Wierzbicki po intensywnym szkoleniu uzyskał certyfikat DSD Digital Smile Design! Od teraz jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najbardziej zaawansowane i nowoczesne rozwiązanie w planowaniu leczenia stomatologicznego dostępne na rynku. Połączenie świata cyfrowego i analogowego pozwala Nam stworzyć indywidualny i promienny uśmiech stworzony specjalnie dla Państwa!!


Polska Akademia Stomatologii Estetycznej wita!

Z wielką dumą informujemy, że nasz Szef, dr Wierzbicki został właśnie przyjęty w poczet Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, elitarnej organizacji zrzeszającej najlepszych specjalistów z zakresu stomatologii! My gratulujemy doktorowi sukcesu, a Państwa zapraszamy!


Piękny, biały uśmiech z okazji Dnia Kobiet!

Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z wyjatkowej promocji przygotowanej specjalnie na Dzień Kobiet. W dniach 8-10.03 uzyskacie 25% znizki na usluge wybielania zebów! Niech kazda z was poczuje sie w tym dniu wyjatkowa, dzieki nowemu, bialemu usmiechowi! zapraszamy do rezerwacji terminów.

Szyny Silensor-sl bezinwazyjny sposób na chrapanie!!

Walczycie Państwo z chrapaniem swoim albo swojej drugiej połowy? Jako pierwsi w Trójmieście mamy na to sposób!
Razem z ArtOral Science & Elegance pragniemy Państwu przedstawić szynę Silensor-sl zapobiegającą chrapaniu! Bez zabiegów chirurgicznych,bez bólu, wystarczy pobrać wyciski!!

Zapraszamy na konsultację!
Rejestracja pod numerem (58) 551-00-93
bądź klinika@grand-dental.pl


Walentynkowa Promocja na piaskowanie!

Z okazji święta zakochanych proponujemy Państwu zabieg higienizacji w niepowtarzalnej cenie! Jedynie 14 lutego zamiast 250zl jedyne 150zł! Zapraszamy !

Wakacyjna Promocja na wybielanie

Za nami połowa wakacji, czyli idealny moment aby zachwycić wszystkich promiennym uśmiechem! Przez cały sierpień  2016 rokuw godzinach 9:00 - 12:00 pragniemy zaoferować Państwu wyjątkową promocję na zabieg pełnej higienizacji wraz z wybielaniem zębów metodą gabinetową w cenie 999zł!! Zapraszamy do rejestracji

10% zniżki na wszystkie zabiegi dla posiadaczy Karty Sopockiej!!

Pragniemy poinformować, że posiadacze Karty Sopockiej mogą liczyć na 10% zniżki na wszystkie zabiegi oferowane przez Grand Dental!! Zapraszamy!!

*nie łączy się z innymi promocjami